linetpruh2

PROJECT ANGELLIN od společnosti 2LL s.r.o.

Společnost 2LL sr.o. založila PROJECT ANGELLIN v roce 2016.

V termínu 23. – 29.7.2017  proběhlo hokejové soustředění mládeže na zimním stadiónu v Ústí nad Labem pod taktovkou Jana Čalouna, Milana Hejduka a dalších zkušených trenérů.PROJECTANGELLIN

Tento rok hokejové soustředění navštívili i bývalí reprezentační hráči Marek Židlický a Lukáš Mensator, kteří absolvovali tréninkovou jednotku na ledě a zároveň udělali radost dětem v podobě autogramiády. Oproti minulému roku se navýšil počet účastníků na 170 hráčů, přičemž v nejstarší skupině se objevila i skupinka 14 hráčů z Chicaga. Hlavní náplní soustředění byly kromě tréninku na ledě také tréninky na suchu, kolektivní aktivity, HEAT program, výuka angličtiny, fyzioterapie a regenerace v podobě plavání. Mládežníci tak měli připravený velmi pestrý program po celý týden včetně jídla a pitného režimu.

V rámci charitativního projektu na Martinku Kašparovou, která úspěšně podstoupila rizikovou chemoterapii, se z každé platby účastníka soustředění, přispělo částkou 100 Kč. Celkově byl Martince věnován šek v hodnotě 30 000 Kč od HC Slovan a od vedení klubu Chicago Ice Dogs 400 dolarů. Dále byl vydražen exhibiční dres Jana Čalouna, který získal pan Peroutka za částku 5 000 Kč.

Na soustředění k nám zavítal 12-ti letý sledge hokejista Filip Veselý. Firma 2LL s.r.o., Project ANGELLIN od společnosti 2LL s.r.o. a HC Slovan Ústí nad Labem věnovali Filipovi šek v hodnotě 10 000,- Kč, na pokrytí nákladů spojených s účastí v České sledge hokejové lize.

 

Podporujeme mladého sledge hokejistu Filipa Veselého z HC Litvínov

angellin foto 

 Provozujeme treninkovou plochu s umělým ledem ECO-ICE od společnosti SIMONA, na které pomáháme s rozvojem dovedností mladých hráčů ledního hokeje

 Kuba strelnice>                 PROJECTANGELLIN

Alby Linet    cheza  angellin2    komplet sestava

linettel2